info@smartcamcnc.pl   (+48 22) 296 78 98

SmartCAM profesjonalny CAM

SmartCAM

SmartCAM został stworzony w 1980 roku przez firmę Point Control. W tym czasie oprogramowanie odniosło wielki sukces i cieszyło się wielką popularnością wśród użytkowników. W latach 1990 niestety SmartCAM był nabywany kolejno przez cztery korporacje Camax Systems, SDRC, EDS i w końcu UGS(poprzednio Unigraphics). Ośmioletnie zmiany właścicieli wpłynęły negatywnie na twórców programu, co rzutowało na odejście ich z pracy. Niestety dla użytkowników SmartCAM`a rozwój programu zakończył się realnie w 1990 roku i trwał aż do przełomu, który nastąpił po 2000 roku.

Smartcamcnc

Od początku 2002 roku, Gregg Olson rozpoczął spotkania z głównymi inżynierami oprogramowania, menadżerami w celu przywrócenia świetności SmartCAM`a, którym cieszył się w latach 80. W roku 2003 Pan Olson założył firmę Smartcamcnc w celu usprawnienia prac nad oprogramowaniem SmartCAM. Już w następnym roku UGS (właściciel SmartCAM`a) zgodził się sprzedać wyłączne prawa firmie Smartcamcnc i jej właścicielowi Panu Gregg Olson. Smartcamcnc znajduję się w USA, Eugene, Oregon.

Falina

Falina jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się wdrażaniem programów do komputerowego projektowania i wytwarzania. Podstawową zasadą, którą przyjęliśmy jest satysfakcja użytkownika z naszych usług oraz oferowanych programów. Dlatego nasza współpraca z Klientem nie kończy się na samym doręczeniu - jest to dopiero początek, ponieważ wiemy jak ważne jest aktywne wsparcie techniczne. Wieloletnie doświadczenie pracowników oraz znajomość potrzeb klientów zadecydowało o skoncentrowaniu się na rynku polskim nad rozpowszechnieniem produktu światowej klasy jakim jest SmartCAM. Jesteśmy przekonani, że właśnie ten program ułatwi pracę z maszynami CNC i pozwoli znacząco skrócić czas pracy, przez co wpłynie na wzrost produktywności. Na rynku polskim autoryzowanym przedstawicielem jest firma Falina, która posiada wyłączne prawa do sprzedaży oprogramowania SmartCAM firmy Smartcamcnc.

Falina SmartCAM Autoryzowany Reseler