info@smartcamcnc.pl   (+48 22) 296 78 98

SmartCAM profesjonalny CAM

Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa filmy obrazujące podstawy pracy z programem Smartcam. Mamy nadzieję, że ułatwią Państwu rozpoczęcie przygody z systemem CAM do maszyn numerycznych CNC. Szczególnie po obejrzeniu przykładowych filmów zapraszamy do bezpośrednio kontaktu z nami w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości oraz bezpłatnego wypożyczenia oprogramowania do testów z Państwa parkiem maszynowym.

Miło nam przedstawić Państwu nowo dodane filmy obrazujące pracę z modułem Production Milling i Production Turning w wersji polskiej, a dodatkowo w wersji angielskiej Advanced Turning, Advanced Milling oraz Advanced Wire:

  1. Nagranie przedstawia podstawowe informacje o wersji 2018 programu SmartCAM


  1. Nagranie przedstawia przykład, który można już wykonać w module Production Milling. Film został przygotowany przez firmę Falina (w trakcie oglądania filmu zalecamy wybrać wysoką rozdzielczość tj. 720p)


  1. Nagranie przedstawia pracę z modułem Production Milling dla frezarek CNC 2.5 D i został przygotowany przez firmę Falina (w trakcie oglądania filmu zalecamy wybrać wysoką rozdzielczość tj. 720p). UWAGA - Jest to starsza wersja programu ze starszym interfejsem.


  1. Film ten jest samouczkiem przedstawiającym pracę z modułem SmartCAM Production Turning i został przygotowany przez firmę Falina (w trakcie oglądania filmu zalecamy wybrać wysoką rozdzielczość tj. 720p). UWAGA - Jest to starsza wersja programu ze starszym interfejsem.


  1. Film ten jest samouczkiem przedstawiającym pracę z modułem SmartCAM Advanced Turning i został przygotowany przez firmę Falina (w trakcie oglądania filmu zalecamy wybrać wysoką rozdzielczość tj. 720p)


  1. Film ten jest samouczkiem przedstawiającym pracę z modułem SmartCAM Advanced Miling i został przygotowany przez firmę Falina (w trakcie oglądania filmu zalecamy wybrać wysoką rozdzielczość tj. 720p). UWAGA - Jest to starsza wersja programu ze starszym interfejsem.


  1. Film ten jest samouczkiem przedstawiającym pracę z modułem SmartCAM Advanced Wire i został przygotowany przez firmę Falina (w trakcie oglądania filmu zalecamy wybrać wysoką rozdzielczość tj. 720p). UWAGA - Jest to starsza wersja programu ze starszym interfejsem.