info@smartcamcnc.pl   (+48 22) 296 78 98

SmartCAM profesjonalny CAM

Alternatywa dla drogich programów CAD

Programy CADowskie 2D na polskim rynku często są wierną kopią CADa znanego od lat i jest to z pewnością potrzebne rozwiązanie. My jednak chcemy Państwu przedstawić alternatywę. Zaproponować szybszy naszym zdaniem sposób projektowania 2D, ale i 3D, a przy tym umożliwić to w bardzo przystępnej cenie. Podstawową wersję 2D można bowiem już otrzymać w podobnej cenie do zatankowania pełnego baku samochodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

ViaCAD program CAD dla Ciebie

Seria ViaCAD

Jest to seria tanich programów CAD składająca się z trzech modułów opartych na jednym środowisku pracy, które odróżnia jedynie liczba dostępnych poleceń. Główną przesłanką utworzenia programów było zagwarantowanie użytkownikom zaprojektowania dowolnych kształtów 2D i 3D w jak najkrótszym czasie. Program cechuje bardzo atrakcyjna cena, ponieważ moduł ViaCAD 2D kosztuje zaledwie około 300 zł Netto. Uważamy, że jest to bardzo interesująca alternatywa dla wielu programów CAD.

Seria Shark CAD

Jest to seria programów składająca się z dwóch modułów. Oparta jest na jednolitym środowisku pracy i tożsamym z serią ViaCAD. Charakteryzuje się jeszcze większą ilością narzędzi oraz pełniejszą parametryzacją projektowania od serii ViaCAD.

Moduły Dodatkowe

Do programów można dołożyć kilka praktycznych modułów cad, które spełnią się w zależności od naszych potrzeb. Do wyboru mamy między innymi:

  • Power Pack, moduł do druku 3D, pracy z plikami STL i zamiany na model bryłowy
  • CAD Symbole, moduł z szeroką gamą gotowych elementów
  • Pdf2CAD, moduł do zamiany plików pdf w rysunki CAD
  • Więcej Informacji

    Dla osób zainteresowanych udostępniamy bezpłatne wersje testowe programów CAD. Dodatkowo opracowujemy samouczki video, które przyśpieszają naukę. Dla osób, które lubią uczyć się z książek mamy w sprzedaży drukowany podręcznik zawierajacy treść teoretyczną oraz praktyczne ćwiczenia. Wszelkie informacje na temat programów do projektowania ViaCAD i SharkCAD uzyskają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie lub zapoznając się ze stroną internetową www.sharkcad.pl oraz www.falina.pl